• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/merkezasml?fref=ts

MÜDÜR
2017-2018 Eğitim –Öğretim sürecinde sağlık personeli olmak için eğitim alamaya aday  yeni   nesillere kapılarımızı açtık. Birey eğitim kurumları alt yapısı ile eğitim kökenli bir temelden geliyoruz. Bizim için başarının temeli disiplin , özveri ,sadakat ve anlayıştır. Bu nedenle sağlık personeli olacak öğrencilerimize bu temel unsurlar çerçevesinde  teorik ve pratik bilgiyi en iyi şekilde verme gayesindeyiz.

Bir ülkenin sağlık personeli; ruhuyla ,başarısıyla ,eğitimiyle ve kendi sağlığı ile en iyi olursa o toplumun bireyleri de sağlıklı olur. Bu nedenle temel eğitimlerini lisemiz de alacak öğrencilerimiz bizim için değerlidir. Bir öğrencimiz bizim için bir toplum demektir.  Okulumuzdan  mezun olan öğrencilerimiz gerek sınavla gerekse sınavsız geçiş hakkıyla üniversite eğitimiyle de bilgi ve deneyimlerini pekiştirecektir.

        Kutsal mesleklerden biri olan sağlık sektörünün meslek elemanı olmak için, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağınız Özel merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ailesine sizleri de bekliyoruz.

 Saygılarımla